triangle

Konsulting

Plan działań oraz realizacja uzgodnionych zadań, od momentu poszukiwania nieruchomości do podpisania umowy, finansowania, na wykonanie koncepcji logistyczno-architektownicznej, projektu, po nadzór nad budowę, oddanie obiektu pod klucz i zarządzanie nieruchomością.

box

Inwestor poszukuje wsparcia merytorycznego od praktyków w kompleksowym wykonaniu hal produkcyjnych, magazynowych, handlowych, biurowców i apartamentów pod wynajem krótkoterminowy, by dokonać prawidłowego zakupu nieruchomości oraz projektanta, wykonawcy, developera i zarządcy nieruchomości. W tym celu wyspecjalizowany zespół AM WINTER współpracuje ze sprzedającym nieruchomość, biurem nieruchomości, inwestorem lub na zlecenie poszukuje oczekiwanej nieruchomości. Dla przeprowadzenia świadomego zakupu, w najlepszej relacji jakości do ceny, zespół AM WINTER podejmuje z Inwestorem wspólną decyzję o zakresie analizy, w której skład może wejść poniższy zakres prac koncepcyjnych i przedprojektowych, jak również na gotowo przygotowany biznes - dobrze funkcjonującego wynajmu krótkoterminowego.

Efektem obsługi jest możliwość wyboru i podpisania umowy na wybudowanie obiektu magazynowego w systemie build - to - suit lub zakupu gotowego biznesu, w postaci apartamentu, udokumentowanego dobrymi wynikami finansowymi wraz z usługą zarządzania.

W ramach współpracy inwestorzy otrzymują optymalne dla użytkowania rozwiązania   poparte wiedzą nie tylko projektantów, ale eksperta w budowaniu i wynajmie obiektów.

logos
triangle