triangle

Nasi ludzie

Eksperci w finansowaniu, projektowaniu, wykonaniu i zarządzaniu obiektami magazynowymi i apartamentami, pod wynajem.

 

SUMMER & WINTER ZARZĄDCA APARTAMENTÓW W SOPOCIE I GDAŃSKU

Tworzymy zespół, który posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie poszukania nieruchomości, przygotowania apartamentu, pod wynajem krótkoterminowy, jak również kompleksowego zarządzania. Przejmujemy apartament właścieial niercuhomości lub dla osób poszukujących pomysłu na inwestycję, proponujemy zakup funkcjonującego biznesu.

 

AM WINTER DEVELOPER OBIEKTÓW MAGAZYNOWYH

Tworzymy zespół, który posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie poszukiwania nieruchomości gruntowych, od analizy  pod kątem przydatności do terminowej realizacji inwestycji, w zakresie optymalnego przygotowania koncepcji i projektu oraz budowy pod klucz, do finasowania, serwisowania i zarządzania nieruchomością.

Na etapie przygotowania procedur urzędowych, koncepcji i oferty, dla podpisania kontraktów na zaprojektowanie i budowę hali i biurowca, inwestor otrzymuje zespół składający się z dyrektora kontraktu, architekta odpowiedzialnego za dział obsługi klienta. Zespół ten przygotowuje cały zakres prac przy współpracy z szefem działu realizacji, kierownikiem budowy, projektantami branżowymi oraz wykonawcami branżowymi.

Na podstawie podpisanego kontraktu dotyczącego, przygotowania projektu budowlanego i budowy pod klucz, do zespołu przystępują konstruktor, projektant branży elektrycznej, projektant branży sanitarnej, projektant dróg, specjalista ds. ochrony środowiska, geodeta, geotechnik, kierownik budowy i inżynier budowy.

W momencie przekazania placu budowy, do zespołu dołączają kierownicy robót poszczególnych branż oraz wykonawcy określonych robót budowlanych.

W momencie odbioru końcowego, do zespołu dołącza osoba odpowiedzialna za obsługę gwarancyjną obiektu, jak również zarządzająca obiektem.

triangle arrow Nasi ludzie

Maciej Winter

Dyrektor Zarządzający

Dyrektor Działu Obsługi Inwestora. Menedżer. Inżynier. Partner. Ekspert w dziedzinie zakupu nieruchomości mieszkalnych i  gruntowych, projektowania i budowy hal produkcyjnych, magazynowych, handlowych i biurowców pod klucz. Inżynier, menedżer zarządzania z bogatym doświadczeniem...

logos
triangle