triangle

Nasi ludzie

Eksperci w projektowaniu i budowie hal oraz biurowców, pod klucz.

Tworzymy zespół, który posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie poszukiwania gruntu, analizy nieruchomości pod kątem przydatności do terminowej realizacji inwestycji, w zakresie optymalnego przygotowania koncepcji i projektu oraz budowy pod klucz, jak również serwisowania.

Na etapie przygotowania procedur urzędowych, koncepcji i oferty, dla podpisania kontraktów na zaprojektowanie i budowę hali i biurowca, inwestor otrzymuje zespół składający się z dyrektora kontraktu, architekta, członka zarządu odpowiedzialnego za dział obsługi klienta. Zespół ten przygotowuje cały zakres prac przy współpracy z szefem działu realizacji, kierownikiem budowy, projektantami branżowymi oraz wykonawcami branżowymi.

Na podstawie podpisanego kontraktu na przygotowanie projektu budowlanego i budowy pod klucz, do zespołu przystępują konstruktor, projektant branży elektrycznej, projektant branży sanitarnej, projektant dróg, specjalista ds. ochrony środowiska, geodeta, geotechnik, kierownik budowy i inżynier budowy.

W momencie przekazania placu budowy, do zespołu dołączają kierownicy robót poszczególnych branż oraz wykonawcy określonych robót budowlanych.

W momencie odbioru końcowego, do zespołu dołącza osoba odpowiedzialna za obsługę gwarancyjną obiektu.

triangle arrow Nasi ludzie

Maciej Winter

Prezes zarządu

Dyrektor Działu Obsługi Inwestora. Menedżer. Inżynier. Partner. Ekspert w dziedzinie zakupu nieruchomości gruntowych, projektowania i budowy hal produkcyjnych, magazynowych, handlowych i biurowców pod klucz. Inżynier, menedżer zarządzania z bogatym doświadczeniem...

logos
triangle