triangle

Nasza firma

Rozwiązania winsolutions, w oparciu o wieloletnie doświadczenie.

 

 

SUMMER & WINTER ZARZĄDCA APARTAMENTAMI W SOPOCIE I GDAŃSKU

Projektujemy mieszkania z pasją, by stały się przyjemnym miejscem, w którym poczujesz się jak w domu. Myślimy inaczej, by klient poczuł prawdziwą przyjemność ze spędzenia czasu, w wyjątkowym miejscu. Apartamenty są przemyślane, w pełni wyposażone, w doskonałych lokalizacjach z dodatkowymi usługami jak sprzątanie i pranie, zaprojektowane z największą starannością. Stąd powstała misja kompleksowego zarządzania wynajmem apartamentów inwestorów i wynajmu apartamentów, z którego klient będzie w 100% usatysfakcjonowany, kompleksową obsługą i najlepszą relacją jakości do ceny.

Summer & Winter Apartamenty w Sopocie i Gdańsku – zarobimy dla Ciebie, na wynajmie krótkoteminowym.

 

AM WINTER DEVELOPER OBIEKTÓW MAGAZYNOWYCH

Realizujemy inwestycje developerskie, które najlepiej spełniają potrzeby dedykowanego odbiorcy. W systemie build-to-suit (BTS) dostarczamy nie tylko magazyn, ale funkcjonalne rozwiązania oraz najwyższy poziom obsługi, na etapie wynajmu. Zajmujemy się konkretnymi gruntami developera lub wskazanymi przez Inwestora. W tym modelu klient może przekazać własny grunt, wskazać lokalizację lub zlecić poszukanie go pod indywidualne oczekiwanie. 20 letnie doświadczenie w projektowaniu obiektów magazynowych pozwala na dopasowaniu wielkości powierzchni biurowej,  w zależności od ilości pracowników umysłowych, fizycznych oraz innych potrzeb. Realizujemy różne warianty współpracy od najmu na określony czas po budowę pod klucz i przekazanie obiektu inwestorowi. Finansujemy inwestycje w obiektach magazynowych, centrach logistycznych i lekkiej produkcji.

AM WINTER - wybudujemy i wynajmiemy dla Ciebie idealny obiekt magazynowy, pod indywidualne potrzeby

triangle winter triangle

Wartości jakimi się kierujemy

Najwyższy poziom obsługi klienta

amwinter   to spółka pielęgnująca wartości takie jak szybkość w działaniu, elastyczność współpracy, racjonalne podejście do projektowania, dobra relacja jakości do ceny, kompleksowa obsługa, gwarancja partnerskiego podejścia do współpracy wynikająca z bezpośredniego zaangażowania Zarządu, właścicieli firmy, na każdym etapie współpracy.

Specjalizacja w halach i biurowcach

Gwarancja udanej inwestycji

Jesteśmy spółką z 25-letnim doświadczeniem, która gwarantuje pełne kompetencje do realizacji wyspecjalizowanych usług w zakresie projektowania i budowy pod klucz wyłącznie obiektów halowych i biurowych, w oparciu o najlepszą kadrę z tego segmentu na rynku i ponad 100 wybudowanych obiektów.

triangle winter triangle
triangle winter triangle

Obsługa od A do Z

Szybka i fachowa realizacja

amwinter​    wyspecjalizowany w kompleksowej obsłudze, od poszukania gruntu, koncepcji, projekt budowlany, budowę, po oddanie hali/biurowca do użytkowania, serwisowanie i rozbudowę

Optymalne dla użytkownika

Najniższa relacja jakość do ceny

amwinter​    wyspecjalizowany w optymalnym projektowaniu koncepcji pod budżet i użytkowanie tj. planu zagospodarowania terenu i planu funkcjonalnego zaplecza socjalno-biurowego hali/biurowca, rzutów elewacji, rzutów dachu, wizualizacji 3D

triangle winter triangle
triangle winter triangle

Gwarancja zakupu gruntu lub apartamentu

Realizacja inwestycji w zakładanym czasie i budżecie

amwinter​    wyspecjalizowanyw gwarantowaniu zakupu nieruchomości gruntowej tj. przygotowaniu analizy menedżerskiej pozwalającej na podpisanie przedwstępnej umowy notarialnej sprzedaży gruntu i następnie przyrzeczonej, bez ryzyka, iż na zakupionym gruncie inwestycja zostanie wstrzymana.

Promesa bankowa

Szybkie sprawdzenie możliwości finansowania z kapitału obcego

amwinter​    wyspecjalizowanyw przygotowaniu materiałów do banku w celu uzyskania promesy tj. oferty od A do Z oraz harmonogramu rzeczowo-finansowego.

triangle winter triangle
logos
triangle