triangle

Nasza firma

Optymalne dla użytkowania rozwiązania winsolutions, w wyjątkowej formie..

Dążmy do stu procentowej satysfakcji inwestorów z formy i piękna elewacji, by w najlepszy sposób budowały wyjątkowość obiektu produkcyjnego, magazynowego i handlowego. Optymalizujemy rozwiązania by spełniały wytyczne dla najlepszej użyteczności. W efekcie tworzymy odpowiednią funkcję biurowca i hali, zaprojektowaną przez własne biuro projektowe oraz wykonane przez własne zespoły pracowników fizycznych, by gwarantowały optymalne dla użytkowania rozwiązania i powtarzalność jakości. Każda organizacja, bez względu w jakiej branży działa, wywiera wpływ na otoczenie. Dbamy o to by być odpowiedzialnym za swoje czyny, minimalizując negatywne skutki i maksymalizując pozytywne możliwości. Podejmujemy wszelki możliwe środki by budowy były bezpieczne. W halach handlowych koncentrujemy się na dobrym merchandizingu oraz dopasowaniu do grupy docelowej odbiorcy. W halach produkcyjnych analizujemy efektywność bieżących operacji przedsiębiorstwa, by funkcjonalnie dopasować przestrzeń obiektu do technologii. W obiektach logistycznych projektujemy przestrzeń by maksymalnie wykorzystać powierzchnię pod systemy regałowe lub systemy automatyki logistyki.

Nasi ludzie pracują zespołowo, posiadają dużo autonomii i wszystkie środki, które potrzebują by wykonać najlepiej swoją pracę. Dzięki temu są przygotowani do otwartej i skutecznej współpracy. Unikalną specyfiką naszego działania jest stworzenie z inwestorem zespołu. Razem z architektami, inżynierami, kosztorysantami i project managerami, już na pierwszym spotkania, kreujemy prawdziwą wartość dodaną.

Optymalne dla użytkowania rozwiązania, w wyjątkowej formie...

triangle winter triangle

Wartości jakimi się kierujemy

Najwyższy poziom obsługi klienta

amwinter   to spółka pielęgnująca wartości takie jak szybkość w działaniu, elastyczność współpracy, racjonalne podejście do projektowania, dobra relacja jakości do ceny, kompleksowa obsługa, gwarancja partnerskiego podejścia do współpracy wynikająca z bezpośredniego zaangażowania Zarządu, właścicieli firmy, na każdym etapie współpracy.

Specjalizacja w halach i biurowcach

Gwarancja udanej inwestycji

Jesteśmy spółką z 25-letnim doświadczeniem, która gwarantuje pełne kompetencje do realizacji wyspecjalizowanych usług w zakresie projektowania i budowy pod klucz wyłącznie obiektów halowych i biurowych, w oparciu o najlepszą kadrę z tego segmentu na rynku i ponad 100 wybudowanych obiektów.

triangle winter triangle
triangle winter triangle

Obsługa od A do Z

Szybka i fachowa realizacja

amwinter​    wyspecjalizowany w kompleksowej obsłudze, od poszukania gruntu, koncepcji, projekt budowlany, budowę, po oddanie hali/biurowca do użytkowania, serwisowanie i rozbudowę

Optymalne dla użytkownika

Najniższa relacja jakość do ceny

amwinter​    wyspecjalizowany w optymalnym projektowaniu koncepcji pod budżet i użytkowanie tj. planu zagospodarowania terenu i planu funkcjonalnego zaplecza socjalno-biurowego hali/biurowca, rzutów elewacji, rzutów dachu, wizualizacji 3D

triangle winter triangle
triangle winter triangle

Gwarancja zakupu gruntu

Realizacja inwestycji w zakładanym czasie i budżecie

amwinter​    wyspecjalizowanyw gwarantowaniu zakupu nieruchomości gruntowej tj. przygotowaniu analizy menedżerskiej pozwalającej na podpisanie przedwstępnej umowy notarialnej sprzedaży gruntu i następnie przyrzeczonej, bez ryzyka, iż na zakupionym gruncie inwestycja zostanie wstrzymana.

Promesa bankowa

Szybkie sprawdzenie możliwości finansowania z kapitału obcego

amwinter​    wyspecjalizowanyw przygotowaniu materiałów do banku w celu uzyskania promesy tj. oferty od A do Z oraz harmonogramu rzeczowo-finansowego.

triangle winter triangle
logos
triangle