triangle

Nasza firma

Rozwiązania winsolutions, w oparciu o wieloletnie doświadczenie.

 

am winter   jest polską spółką wyspecjalizowaną w zarabianiu pieniędzy dla Inwestorów, w zakresie poszukiwania  lub sprzedaży nieruchomości, finansowania, przygotowania koncepcji lub projektu budowlanego dla obiektów logistycznych, produkcyjnych i handlowych oraz biurowców, jak również przeprowadzenia całego procesu inwestycyjnego wraz z zarządzaniem.

 

AM WINTER POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI  I PROJEKTANT OBIEKTÓW HALOWYCH ORAZ BIUROWYCH W WIELKOPOLSCE

Analizujemy lub poszukujemy działek pod budowę obiektów handlowych, magazynowych, produkcyjnych i biurowców, które najlepiej spełniają potrzeby dedykowanego odbiorcy. Nasze doświadczenie wywodzi się z 20 letniego doświadczenia specjalistów w projektowaniu i budowie hal i biurowców. Zaprojektowaliśmy i wybudowaliśmy ponad 75 hal i biurowców.  Nasz model biznesowy polega na wsparciu w zakupie gruntu, przygotowaniu koncepcji lub projektu budowlanego wraz z pozwoleniem na budowę i nadzorem autorskim.

AM WINTER - znajdziemy dla Ciebie grunt i zaprojektujemy optymalnie obiekt halowy i/lub biurowy

 

AM WINTER DEVELOPER OBIEKTÓW MAGAZYNOWYCH

Realizujemy inwestycje developerskie, które najlepiej spełniają potrzeby dedykowanego odbiorcy. W systemie build-to-suit (BTS) dostarczamy nie tylko magazyn, ale funkcjonalne rozwiązania oraz najwyższy poziom obsługi, na etapie wynajmu. Zajmujemy się konkretnymi gruntami developera lub wskazanymi przez Inwestora. W tym modelu klient może przekazać własny grunt, wskazać lokalizację lub zlecić poszukanie go pod indywidualne oczekiwanie. 20 letnie doświadczenie w projektowaniu obiektów magazynowych pozwala na dopasowaniu wielkości powierzchni biurowej,  w zależności od ilości pracowników umysłowych, fizycznych oraz innych potrzeb. Realizujemy różne warianty współpracy od najmu na określony czas po budowę pod klucz i przekazanie obiektu inwestorowi. Finansujemy inwestycje w obiektach magazynowych, centrach logistycznych i lekkiej produkcji.

AM WINTER - zaprojektujemy, wybudujemy i wynajmiemy dla Ciebie idealny obiekt magazynowy, pod indywidualne potrzeby

 

Zespół połączył 25 letnie doświadczenie biznesowe, projektanta i wykonawcy wyspecjalizowanego w obiektach produkcyjnych, magazynowych i handlowych, z doświadczeniem w obiektach kubaturowych oraz zarządzaniu nieruchomościami. Wyróżniamy się sprawdzonymi rozwiazaniami  winsolutions​, w oparciu o wieloletnie doświadczenie.

 

W efekcie inwestor zyskuje od samego początku, od kilku do kilkunastu procent oszczędności, sprawdzone rozwiązania, dzięki doświadczeniu, które zdobyliśmy w biznesie, finansowaniu , projektowaniu, wykonawstwie i zarządzaniu nieruchomościami.

triangle winter triangle

Wartości jakimi się kierujemy

Najwyższy poziom obsługi klienta

amwinter   to spółka pielęgnująca wartości takie jak szybkość w działaniu, elastyczność współpracy, racjonalne podejście do projektowania, dobra relacja jakości do ceny, kompleksowa obsługa, gwarancja partnerskiego podejścia do współpracy wynikająca z bezpośredniego zaangażowania właścicieli firmy, na każdym etapie współpracy.

Specjalizacja w apartamentach, halach i biurowcach

Gwarancja udanej inwestycji

Jesteśmy spółką z 25-letnim doświadczeniem, która gwarantuje pełne kompetencje do realizacji wyspecjalizowanych usług w zakresie projektowania i budowy pod klucz wyłącznie apartamentów, obiektów halowych i biurowych, w oparciu o najlepszą kadrę z tego segmentu na rynku i ponad 100 wybudowanych obiektów.

triangle winter triangle
triangle winter triangle

Obsługa od A do Z

Szybka i fachowa realizacja

amwinter​    wyspecjalizowany w kompleksowej obsłudze, od poszukania gruntu, koncepcji, projekt budowlany, budowę, po oddanie apartamentu, hali/biurowca do użytkowania, serwisowanie i rozbudowę

Optymalne dla użytkownika

Najniższa relacja jakość do ceny

amwinter​    wyspecjalizowany w optymalnym projektowaniu koncepcji pod budżet i użytkowanie tj. planu zagospodarowania terenu i planu funkcjonalnego apartamentu, zaplecza socjalno-biurowego hali/biurowca, rzutów elewacji, rzutów dachu, wizualizacji 3D

triangle winter triangle
triangle winter triangle

Gwarancja zakupu gruntu lub apartamentu

 

Realizacja inwestycji w zakładanym czasie i budżecie

amwinter​    wyspecjalizowany w gwarantowaniu zakupu nieruchomości gruntowej tj. przygotowaniu analizy menedżerskiej pozwalającej na podpisanie przedwstępnej umowy notarialnej sprzedaży gruntu i następnie przyrzeczonej, bez ryzyka, iż na zakupionym gruncie inwestycja zostanie wstrzymana.

Promesa bankowa

Szybkie sprawdzenie możliwości finansowania z kapitału obcego

amwinter​    wyspecjalizowanyw przygotowaniu materiałów do banku w celu uzyskania promesy tj. oferty od A do Z oraz harmonogramu rzeczowo-finansowego.

triangle winter triangle
logos
triangle