triangle

Gwarantujemy 5-8% stopę zwrotu. Apartament w Starym Mięście, w Gdańku.

Idealna inwestycja, gwarancja stopy zwrotu 5-8%, propozycja kompleksowego zarządzania nieruchomością.

http://wnetrza3d.pl/realizacje/summerwinter/sw-ducha/

 

 

Kamienica i jej otoczenie ta to jedna z piękniejszych i zadbanych w Starym Mieście, odbudowana w latach pięćdziesiątych, zlokalizowana na ulicy Św Ducha, która łączy w sobie spokojny, do spaceru, piękny deptak z bliskością zabytków tego miejsca. Do apartamentu przynależy klucz, do dużej bramy, na przeciwko wejścia do Bazyliki, który sprawia, iż czujemy się wyjątkowym mieszkańcem tego pięknego miejsca. W najbliższym otoczeniu Food Wine Bar, Browar Piwna, dosłownie 10 metrów od wejścia. Od drugiej strony, przy ulicy Św Ducha, tuż przy wejściu, jedna z najbardziej przytulnych kawiarni Matko i Córko. Przez okno widać pięknie odrestaurowane kamienice, piękne drzewa i spokojną ulicę, łącząc w sobie bliskość samego centrum starówki i zarazem wyjątkowość tej lokalizacji.

Przemyślane wnętrze o powierzchni 46 m2 to nowoczesna przestrzeń wykończona z dbałością o każdy szczegół, przełamana delikatnymi motywami sztukaterii, w nawiązaniu do pięknego otoczenia. Dwie sypialnie, korytarz, łazienka i salon z kuchnią tworzą spójną, kompaktową całość. W jasnym, rozświetlonym słońcem salonie z aneksem kuchennym, biel zabudowy i ścian kontrastuje z ciepłym odcieniem drewna, elegancką sztukaterią ścian, pięknymi, dedykowanymi zasłonami w kolorze niebieskim oraz lampami w kolorze miedzi. Aneks wyposażony w wysokiej klasy sprzęt AGD i pojemną zabudowę dyskretnie wpisuje się w przestrzeń salonu. Tuż obok jadalnia i strefa wypoczynku z miejscem na wygodną sofę ze skóry, skąd widok na zieleń i zabytkowe kamienice Starego Miasta pozwala na chwilę błogiego relaksu. W słonecznej sypialni 2-osobowe, szerokie łóżko z szafami i biurkiem. Łóżka wykonane na indywidualne zamówienie, zostały wyposażone w opcję rozsunięcia do dwóch pojedynczych łóżek. Dobry nastrój gwarantuje duża ilość światła uzyskana dzięki wysokim oknom kamienicy. Łazienka to praktyczna przestrzeń wykończona w wysokiej jakości materiałami, z dużym lustrem i miejscem do przechowywania, w której szczególną uwagę zwraca obszerna kabina prysznicowa typu walk-in oraz dwie umywalki. Dodatkowym, unikalnym autem tego apartamentu jest możliwość pozostawiania rowerów, na dużej obszernej klatce schodowej, bez konieczności przechowywania ich w piwnicy, by szybko eksplorować piękne otoczenie. Dla podniesienia poczucia bezpieczeństwa i komfortu, apartament został wyposażony w inteligentny system zarządzania, który umożliwia sterowanie alarmem i zasilaniem na odległość, przez aplikację w smartphone.

Apartament w tak doskonałej lokalizacji to idealna propozycja inwestycyjna, a także wyjątkowe miejsce, gdzie można spędzać wyjątkowe chwile w spokojnym a zarazem atrakcyjnym miejscu Starego Miasta.

 

Dodano: 21.08.2017

logos
triangle