triangle

Zarządzanie apartamentami w Sopocie i Gdańsku

Zarządzanie apartamentami, pod wynajem krótkoterminowy

 

box

Kompleksowe zarządzanie nieruchomościami wraz z usługami wynajmu dla turystów, przez wyspecjalizowany zespół, w lokalizacji Sopot i stare miasto, w Gdańsku.

Zajmujemy się wynajmem apartamentów wyłącznie w Sopocie i Gdańsku, by skoncentrować nasze kompetencje na specyfice tych lokalizacji. W efekcie oferujemy najwyższy poziom obsługi klienta od zarządzania przekazanego apartamentu, poprzez oferowanie gotowych do kupienia apartamentów jako doskonałą lokatę gotówki, poprzez wykończenie pod klucz zakupionych nieruchomości.

Zakres działalności:

  • Maksymalizacja zysku z wynajmu
  • Najwyższy poziom obsługi najemcy
  • Zarządzanie techniczne
  • Obsługa prawna
  • Kontrola zużycia apartamentu i ewentualne egzekwowanie kosztów od najemcy

 

Dodakowe usługi AM WINTER polegające na wykonaniu prac koncepcyjnych i przedprojektowych w celu podpisania umowy ryczałtowej na przygotowanie projektu budowlanego i budowy od A do Z, w magazynach i apartamentach.

Efektem obsługi jest możliwość wyboru i podpisania umowy na kompleksowe zaprojektowanie i budowę pod klucz hali i biurowca w najlepszej relacji jakości do ceny oraz gwarancja szybkiego uzyskania pozwolenia na budowę, przebudowy lub remontu.

W ramach współpracy inwestorzy otrzymują optymalne dla użytkowania rozwiązania  poparte wiedzą nie tylko projektantów, ale eksperta w budowaniu obiektów halowych, biurowych  i wykończenia apartamentów:

logos
triangle