triangle

Projektowanie

Rozwiązania , w oparciu o wieloletnie doświadczenie.

logo  realizuje wszystkie prace przedprojektowe niezbędne do zrealizowania projektu w systemie build - to - suit, pod indywidualne oczekiwania inwestora. Jako developer obiektów halowych i biurowych podpisuje umowę najmu i w przypadku takich oczekiwań, udostępnia ją w formie możliwości wykupu.

 

Elementy wyróżniające logo   DEVELOPER W OBIEKTACH MAGAZYNOWYCH.

Obsługa z rozwiązaniami winsolutions

schemat

W efekcie inwestor otrzymuje mix rozwiązań o najlepszej relacji jakości do ceny, charakteryzujących się racjonalnymi kosztami eksploatacji, przy założeniu wyjątkowego designu obiektu.

triangle winter triangle

Koncepcje zorientowane na potencjał nieruchomości, najlepszą logistykę, niskie koszty budowy

W efekcie inwestor otrzymuje maksymalnie rozplanowaną nieruchomość gruntową, przy uwzględnieniu najlepszej logistyki. Dodatkowo poddawana jest analizie zasadność stosowania rozwiązań, biorąc pod uwagę koszty wykonania i okres stopy zwrotu z zainwestowanego kapitału.

Rozwiązania w optymalnej technologii

W efekcie inwestor otrzymuje sprawdzone rozwiązania takie jak odpowiednio przygotowaną podbudowę, podwaliny prefabrykowane; obudowę z krytym łącznikiem; konstrukcje stalowe, żelbetowe lub drewniane; wybór spośród kilkunastu technologii elewacji biurowca wraz z wyjątkowym pomysłem na desing; sprawdzony standard wykonania pod względem wyboru odpowiednich marek urządzeń i materiałów referencyjnych oraz wykończenia wnętrz; sprawdzone rozwiązania branży elektrycznej i sanitarnej; sprawdzone technologie wykonania dróg i posadzek, kompletne wszystkie inne rozwiązania niezbędne do uzyskania pozwolenia na użytkowanie obiektu produkcyjnego, magazynowego, handlowego lub biurowca.

triangle winter triangle
triangle winter triangle

Zespół specjalistów w kompleksowym projektowaniu i budowie hal oraz biurowców

W efekcie inwestor otrzymuje kompleksowo przygotowany projekt budowlany w oparciu o rozwiązania optymalne w użytkowaniu WINSolution. Jest to możliwe na podstawie doświadczenia wybudowanych ponad 100 obiektów oraz współpracy interdyscyplinarnego zespołu składającego się z architekta, projektanta branży elektrycznej i sanitarnej, projektanta branży drogowej, specjalisty ds. ochrony środowiska, geologa, geodety, konstruktora, dyrektora kontraktu (inżyniera budownictwa), kierownika budowy, dyrektora działu ofertowania, dyrektora działu projektowania oraz dyrektora działu obsługi klienta.

logos
triangle