Hale i biurowce

Od analizy gruntu, koncepcji,
po procedury urzędowe.

Od projektu budowlanego,
kompleksowej budowy,
po serwisowanie.

triangle stripes
triangle

Optymalne dla użytkownika rozwiązania logo, w wyjątkowej formie...

triangle

Optymalne dla użytkownika rozwiązania logo, w wyjątkowej formie...

triangle

Optymalne dla użytkownika rozwiązania logo, w wyjątkowej formie...

triangle

am winter   jest polską spółką wyspecjalizowaną w poszukiwaniu gruntu, przygotowaniu dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia przetargu na wybór projektanta i kompleksowego wykonawacy obiektu produkcyjnego, magazynowego, handlowego lub biurowego.  Połączyliśmy 25 letnie doświadczenie projektanta i wykonawcy w obiektach halowych, z doświadczeniem w obiektach kubaturowych. Wyróżniamy się tworzeniem koncpecji do przetargu z optymalnymi dla użytkowania rozwiązaniami   winsolutions​, w wyjątkowej formie. W EFEKCIE INWESTOR ZYSKUJE OD SAMEGO POCZĄTKU, OD KILKU DO KILKUNASTU PROCENT OSZCZĘDNOŚCI, DZIĘKI DOŚWIADCZENIU, KTÓRE ZDOBYLIŚMY W WYKONAWSTWIE. Proponujemy nadzór nad jakością projektowania i realizowanych robót budowlanych przez wykonawcę, z najlepszą, aktualną wiedzą dotyczącą wyboru racjonalnych rozwiązań. W przypadku Inwestorów oczekujących kontraktowania dostawców i podwykonawców, wraz z przeprowadzeniem wszystkich procedur niezbędnych do oddania obiektu do użytkowania, realizujemy model współpracy inwestora zastępczego, którego celem jest kompleksowa obsługa projektu.

arrow

Aktualności

news

II Forum Gospodarcze w Rawiczu. Miasto magnes. Ciekawa oferta nieruchomości gruntowych, pod hale i biurowce. Zapraszamy do kontaktu w celu otrzymania specjalnego zaproszenia na Forum.

28 października 2016 roku, w Sali widowiskowej Domu Kultury w Rawiczu, przy ul. Targowej 1, odbędzie się forum gospodarcze organizowane przez Burmistrza Gminy Rawicza, Polską Agencją Informacji i Inwestycji Zagranicznych oraz Samorządowy Fundusz Poręczeń Kredytowych.

logos
triangle