triangle

Inwestujemy pieniądze klientów indywidualnych, pod kamienice, apartamenty, hale logistyczne - zleć swoje zapotrzebowanie. Case study: 70 miejsc noclegowych, ok. 2500 gości w Sopocie i Gdańsku

Do sprzedania apartament 72 m2 w Gdańsk Oliwa, 3 minuty od Uniwersytetu, 3 minuty od Olivia Business Centre, 15 minut do Sopotu, Stare Miasto w Gdańksu i plazy w Jelitkowie. Cena: 750 000 zł. Przychód z wynajmu krótkoterminowego w lipcu: 12 000 zł. Gwarancja ROI: 7%. Możliwość zakupu nieruchomości wraz usługą kompleksowego zarządzania pod wynajem krótko i długoterminowy.

 

AM WINTER wyszukał, zaprojektował i kompleksowo wykonał wszystkie apartamenty, dla marki Summer&Winter, wyspecjalizowanej w zarządzaniu i wynajmie krótkoterminowym apartamentów, w Starym Mieście Gdańsk, przy ulicy Monte Cassino w Sopocie oraz blisko linii brzegowej w Gdyni. 

Od pierwszego spotkania, aż do momentu oddania obiektu do użytkowania, zespół AM WINTER podejmował działania by spełnić oczekiwania Inwestora, polegające na maksymalnemu wykorzystaniu przestrzeni, dla osiągnięcia najkrótszego okresu zwrotu z zainwestowanego kapitału.

W efekcie powstała sieć apartamentów, która obsługuje około 2500 - 3000 gości rocznie, w ramach 70 miejsc noclegowych.

Więcej informacji na temat stworzenia inwestycji: www.summerwinter.pl

 

 

 

Dodano: 22.07.2019

logos
triangle