triangle

Maciej Winter

Eksperci w przygotowaniu inwestycji pod budowę obiektu produkcyjnego, logistycznego, biurowego lub mieszkaniowego, pod klucz.

triangle Maciej Winter

Maciej Winter

Dyrektor Zarządzający

quote

Obsługujemy kompleksowo inwestorów produkcyjnych i logistycznych, których celem jest nowa inwestycja w Polsce lub rozwój biznesu w innych lokalizacjach. 

Menedżer. Inżynier. Partner. Ekspert w dziedzinie prowadzenia projektu związanego z uruchomieniem obiektu produkcyjnego lub logistycznego, projektowania i budowy hal produkcyjnych, magazynowych, handlowych i biurowców pod klucz. Inżynier, menedżer zarządzania z bogatym doświadczeniem w zakresie prowadzenia projektów w branży zajmującej się projektowaniem i budową obiektów budowlanych pod klucz oraz w firmach produkcyjnych.

W ramach swojej praktyki, założyciel nowej spółki Amwin Sp. z o. o. Sp. k., której celem była zmiana modelu biznesowego z podwykonacy, działającego od 1995 roku, na projektanta i generalnego wykonawcę w halach i biurowcach, w 2009 roku.  Pomysłodawca oraz rozwojowiec nowej spółki. Podpisał i zrealizował z sukcesem ponad 70 kontraktów, w formule projektuj-buduj, w zakresie projektowania i budowy obiektów produkcyjnych, magazynowych, handlowych i biurowych, w randze członka zarządu, odpowiedzialnego za prace przedprojektowe i koncepcję projektową, podpisanie kontraktu, obsługę klienta, project management i rozwój.

Umiejętnie zarządzał zespołami inżynierów, architektów, projektantów, pracowników fizycznych, podwykonawców, dostawców w dziedzinie budownictwa, sprzedaży, marketingu i obsługi klienta. Doradzał klientom, w zakresie hal produkcyjnych, hal magazynowych, hal handlowych i biurowców, takim jak PSB, Format, Rolmako, Lampex, Duet, Polcreative, Zobal, Lanvar, Wavin, Gonvarii, Metgalex, Jasopels, Unimebel, Holand Tank Service, Fludra, Starz, RPC Bebo, Rosiek&Rosiek, U Stefana, Bud-rental, Klafs, BZM Cieśla, Stomil, Pol-Strautmann, Kas-boks, Trepko, Stoldrew, Kehler AG, V33, Typoraf, Pawłowski z Pobiedzisk, Jaro Meble, ASTAT, Wagrol, Agmamito, Pimax, Stomil, Aligator, Impakt, Green Polska, Rak, PSB Pazgan, Waplast,  itp.

Od 2017 roku, pomysłodawca oraz rozwojowiec nowej spółki AM WINTER, której celem jest kompleksowa obsługa "premium" inwestorów zamierzających uruchomić w Polsce nową fabrykę,  obiekt logistyczny lub handlowy oraz klientów posiadających plany rozwojowe pod nowe lokalizacje obiektów przemysłowych lub handlowych. Doradca na rynku nieruchomości komercyjnych.      

Jest członkiem Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, prelegentem z ramienia stowarzyszenia branżowego DAFA, prelegentem z ramienia miesięcznika branżowego NOWOCZESNE HALE na targach Budma, prelegentem podczas warsztatów dla menedżerów logistyki WharehouseLab oraz dla ekspertów z dziedziny nieruchomości.

Jako osoba zarządzająca spółką, odpowiedzialna za sprzedaż i marketing, jest sześciokrotnym laureatem nagród Fair Play, trzykrotnym laureatem nagród Gazel Biznesu, organizatorem biznesu posiadającym bardzo dobrą zdolność płatnicza według Creditform. Ukończył studia EMBA w Aalto University, studia podyplomowe FIDIC, studia podyplomowe w obrocie nieruchomościami, Politechnikę Poznańską w latach 1995-2000.

Kontakt
maciej.winter@amwinter.pl
tel. kom. 509 750 734

logos
triangle