triangle

Maciej Winter

Eksperci w zarządzaniu apartamentamentami oraz przygotowaniu inwestycji pod budowę obiektu halowego, biurowego lub mieszkaniowego, pod klucz.

triangle Maciej Winter

Maciej Winter

Dyrektor Zarządzający

quote

Zarządzamy apartamentami inwestorów, w sposób skoncentrowany na Starym Mieście w Gdańsku i Sopocie, przy ulicy Monte Cassino. Oferujemy idealne do inwestycji apartamenty i grunty pod obiekty halowe.

 

Menedżer. Inżynier. Partner. Ekspert w dziedzinie zakupu nieruchomości lokalowych pod wynajem krótkoterminowy, gruntowych, projektowania i budowy hal produkcyjnych, magazynowych, handlowych i biurowców pod klucz. Inżynier, menedżer zarządzania z bogatym doświadczeniem w zakresie prowadzenia projektów w branży zajmującej się projektowaniem i budową obiektów budowlanych pod klucz oraz w firmach produkcyjnych. W ramach swojej praktyki, jako właściciel i członek zarządu, podpisał i zrealizował z sukcesem ponad 70 kontraktów, w formule projektuj-buduj, w zakresie projektowania i budowy obiektów produkcyjnych, magazynowych, handlowych i biurowych, w randze członka zarządu, odpowiedzialnego za prace przedprojektowe i koncepcję projektową, podpisanie kontraktu, obsługę klienta, project management i rozwój. Umiejętnie zarządzał zespołami inżynierów, architektów, projektantów, pracowników fizycznych, podwykonawców, dostawców w dziedzinie budownictwa, sprzedaży, marketingu i obsługi klienta. Doradzał klientom, w zakresie hal produkcyjnych, hal magazynowych, hal handlowych i biurowców, takim jak PSB, Format, Rolmako, Lampex, Duet, Polcreative, Zobal, Lanvar, Wavin, Gonvarii, Metgalex, Jasopels, Unimebel, Holand Tank Service, Fludra, Starz, RPC Bebo, Rosiek&Rosiek, U Stefana, Bud-rental, Klafs, BZM Cieśla, Stomil, Pol-Strautmann, Kas-boks, Trepko, Stoldrew, Kehler AG, V33, Typoraf, Pawłowski z Pobiedzisk, Jaro Meble, ASTAT, Wagrol, Agmamito, Pimax, Stomil, Aligator, Impakt, Green Polska, Rak, PSB Pazgan, Waplast,  itp.

Jest członkiem Wielkopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, prelegentem z ramienia stowarzyszenia branżowego DAFA, prelegentem z ramienia miesięcznika branżowego NOWOCZESNE HALE na targach Budma, prelegentem podczas warsztatów dla menedżerów logistyki WharehouseLab oraz dla ekspertów z dziedziny nieruchomości.

Jako osoba zarządzająca spółką, odpowiedzialna za sprzedaż i marketing, jest sześciokrotnym laureatem nagród Fair Play, trzykrotnym laureatem nagród Gazel Biznesu, organizatorem biznesu posiadającym bardzo dobrą zdolność płatnicza według Creditform. Ukończył studia EMBA w Aalto University, studia podyplomowe FIDIC, studia podyplomowe w obrocie nieruchomościami, Politechnikę Poznańską w latach 1995-2000.

Kontakt
maciej.winter@amwinter.pl
tel. kom. 509 750 734

logos
triangle